درباره شرکت تجهیزات آزمایشگاهی ری نور آزما

شرکت ری نور آزما در سال ۹۱ با بهره گیری از چندین دهه تجربه و تحقیق متخصصین حوزه دستگاه های آنالیتیکال و با هدف تامین تجهیزات و ارتقاء دانش آنالیز دستگاهی بخش آزمایشگاهی کشور پا به عرصه فعالیت نهاد. از روز نخست سرلوحه فعالیت های این شرکت بر پایه سه اصل درستی، دانایی و تلاش همیشگی بنا نهاده شد. بنیان گذاران این شرکت پیمان بستند تا دوباره اعتماد و درستکاری را به این بخش برگردانند و با اهدای تخصص و تجربه به تمامی هوطنان و به ویژه به مشتریان شرکت تعهد خدمت بسپارند.

شرکت ری نور آزما که نخست با پیمان ۴ تن از متخصصین فنی و فروش در این حوزه آغاز گردید امروزه با پرسنل بیش از ۱۲تن از افراد کارآمد، کاربلد و درستکار به پیش می رود. در فراز و نشیب با مشتریان خود همچون همپیمانان همراه بوده ایم. خدمات پس از فروش و مشاوره های فنی در این شرکت جزء امور دائمی و از افتخارات ماست. شرکت ری نور آزما آماده است تا با همه عزیزان در بخش عظیم آزمایشگاهی کشور حتی بدون خرید از این شرکت در تجهیز، راه اندازی، نگهداری، پروژه های موردی و تبادل اطلاعات همکاری نماید.

بخشهای مختلف شرکت عبارتند از :

مدیریت

سکاندار این مجموعه پیشرو و افتخار آفرین عبارتند از جناب آقای علی رضائی به عنوان مدیر عامل و سرکار خانم شیما قربانی به عنوان رئیس هیئت مدیره

مدیریت فروش

که وظیفه بازرایابی، تحقیقات بازار، کشف بازارهای نو و مشاوره خرید اقتصادی برای مشتریان را بر عهده دارد.

مدیریت این بخش بر عهده جناب آقای شهریار حبیب می باشد.

در این بخش آقایان ناصر سلطانی ، سجاد درویشی و سرکار خانم فهیمه فروزش فر به عنوان کارشناسان فروش فعالیت دارند.

مدیریت خدمات پس از فروش

که عهده دار ارائه خدمات فنی، خدمات گارانتی دستگاه ها، تعمیر و نگهداری و نیز ارائه مشاوره های فنی در مواقع لزوم می باشد. مدیریت این بخش بر عهده آقای علی رضائی بوده و کارشناسان این بخش عبارتند از آقایان مهندس محمد آقا بیگ، کیان اسماعیلیان، مهدی کریمی.

مدیریت مالی و اداری

این بخش انجام امور حسابداری، مالی، مشاوره مالی برای شرکت و مشتریان و امور اداری را عهده دار می باشد.

مدیریت مالی و اداری این شرکت جناب آقای غلامرضا حبیب و از کارشناسان آن سرکار خانم ها، فاطمه احمدی، مهسا بزرگی و خانم مونا زمانی می باشند.

تحقیقات بازار

وظیفه این بخش بررسی و کشف بازهای جدید، ارائه راهکار برای حضور در عرصه های ملی و بین مللی می باشد.

آقایان دکتر احسان قاسمی، مهندس بهادر شریفیان عهده دار تحقیقات بازار می باشند.